• 17-Dekabr, 2025-yil 17:14
🖐 Joriy yilning 10-noyabr kuni “Besh tashabbus olimpiadasi” doirasida oʻtkazilgan “Voleybol” sport musobaqasida Xalqaro innovatsion universitetining o'g'il bolalar jamoasi aʼlo oʻyin namoyish etib, faxrli 1-oʻrinni qoʻlga kiritdi! Qizlar jamoasi faxrli 3-oʻrinni egalladi!
🏐 Mazkur gʻalaba jamoaga respublika bosqichida ishtirok etish yoʻllanmasini taqdim etdi. Bu esa nafaqat jamoa a’zolari, balki butun universitet jamoasi uchun katta faxr va gʻururdir.
🥳 Gʻolib jamoamizni chin qalbdan tabriklaymiz! Ularga kelgusi bosqichlarda ham omad va yangi yutuqlar tilaymiz!

• 17 декабря 2025 г. 17:14
🖐 10 ноября этого года мужская команда Международного инновационного университета показала отличную игру и заняла почетное 1-е место в соревнованиях по волейболу, проходивших в рамках «Олимпиады пяти инициатив»! Женская команда заняла почетное 3-е место!
🏐 Эта победа обеспечила команде путевку на республиканский этап. Это большая честь и гордость не только для членов команды, но и для всего университетского коллектива.
🥳 Мы искренне поздравляем нашу команду-победительницу! Желаем им удачи и новых достижений на предстоящих этапах!