Universitetimiz rahbariyati tashabbusi bilan ochilgan “Ingliz tilida so'zlashish klubi" (ENGLISH SPEAKING CLUB) ning navbatdagi uchrashuvi 3-may kuni soat 13:30 da bo'lib o'tadi!
Ingliz tilida so‘zlashish klubining maqsadi talabalarga qiziqarli va interaktiv mashg‘ulotlar orqali ingliz tilini o‘rganish ko‘nikmalarini oshirishlari uchun do‘stona va til o’rganishga eng qulay muhit yaratishga qaratilgan. Ingliz tilida darajangiz qanday bo’lishidan qat`iy nazar - endigina boshlovchimisiz yoki kuchli ma’ruzachi bo‘lasizmi, har qanday darajadagi talabalarimiz bizga qo‘shilib, til qobiliyatlarini oshirishi mumkin.
Biz barcha qiziqqan talabalarni navbatdagi uchrashuvimizda qatnashishga va qiziqarli muhitda ingliz tilini rivojlantirish uchun ushbu noyob imkoniyatdan foydalanishga taklif qilamiz.
Sana: 2023 yil 3may
Vaqt: 13:30
Joy: Universitet kutubxonasi
Xalqaro Innovatsion Universiteti qoshidagi Ingliz tilida so‘zlash klubi (ENGLISH SPEAKING CLUB) a’zosi bo‘lish uchun ushbu ajoyib imkoniyatni qo‘ldan boy bermang.

Здравствуйте, уважаемые студенты Международного Инновационного Университета!
Завтра (3-мая 2023 г.) в 13:30, созданный по инициативе руководства нашего Университета Английский разговорный клуб проводит свое второе заседание.
Английский разговорный клуб стремится обеспечить дружелюбную и благоприятную среду для студентов, чтобы они могли улучшить свои навыки английского языка с помощью веселых и интерактивных занятий. Независимо от того, являетесь ли вы новичком или продвинутым оратором, каждый может присоединиться к нам и улучшить свои языковые навыки.
Мы призываем всех заинтересованных студентов посетить нашу первую встречу и воспользоваться этой уникальной возможностью улучшить свои знания английского языка в благоприятной и увлекательной среде. Пожалуйста, будьте готовы принять участие, завести новых друзей и отлично провести время, улучшая свои языковые навыки.
Дата: 3 мая 2023 г.
Время: 13:30
Место: Университетская библиотека
Не упустите прекрасную возможность стать частью английского разговорного клуба в Международном инновационном университете. Мы с нетерпением ждем встречи с вами!