👍 Xalqaro innovatsion universitetida "Chevar Qizlar" to'garagiga qo‘shilib, o‘z salohiyatini ochib berishga tayyor bo‘lgan barcha qizlarni taklif qilamiz!
🔆 Klub faoliyatida:
➡️ Chevarlik san'ati: Boshdan oxirigacha o‘rgatish va o‘z bilim va mahoratlarini amaliyotda qo‘llash imkoniyati.
➡️ Seminarlarga, mashg‘ulotlarga tashriflar: Mutaxassislar va tajribali chevarlar tomonidan tashkil etiladigan interaktiv treninglar.
➡️ Yaratuvchanlikni rivojlantirish: Har xil qo‘l san'ati, o‘yinchoqlar va dizayn yaratish, qoliplar bilan ishlash va boshqa amaliy mashg‘ulotlar.
📌 To'garak ma'suli — Xalqaro innovatsion universitet Xotin-qizlar kengashi raisi N.Kurbonova
✅ Ushbu to'garakning asosiy maqsadi – yosh qizlarni qo‘llab-quvvatlash, ularda innovatsion fikrlash, qo‘l san'ati, hunar va mahoratni rivojlantirishdir. Klubda talabalar o‘rtasida qo‘l mehnati va yaratuvchanlikni targ‘ib qilish, shuningdek, qizlarning jamiyatdagi o‘rnini yanada mustahkamlashga katta e'tibor qaratiladi.

• 27 ноября 2024 г. 15:08
👍Приглашаем всех девушек, готовых раскрыть свой потенциал, присоединиться к кружку «Chevar Girls» в Международном инновационном университете!
🔆В деятельности клуба:
➡️Мастерство: Возможность преподавать от начала до конца и применять свои знания и навыки на практике.
➡️Посещение семинаров, тренингов: интерактивное обучение, организованное специалистами и опытными преподавателями.
➡️Развитие творческих способностей: Все виды рукоделия, создание игрушек и конструкций, работа с формочками и другие практические занятия.
📌Руководитель кружка – Курбонова Н.В., председатель Женсовета Международного инновационного университета.
✅Основная цель этого клуба – поддержка молодых девушек, развитие у них инновационного мышления, рукоделия, ремесел и навыков. В клубе большое внимание уделяется пропаганде ручного труда и творчества среди студентов, а также дальнейшему укреплению положения девушек в обществе.