📚 Bugun, 8-sentyabr kuni Xalqaro innovatsion universitetda “Kitobxon talaba” loyihasi doirasida o‘tkazilgan tadbir davomida talabalar e’tiboriga “Uyg‘onish” to‘plami taqdim etildi.
📖 Tadbirda Axborot-resurs markazi mudiri A.Choriyeva, ARM xodimi M.Boboyeva, Aniq fanlar, yer kadastri va kommunal xo‘jaligi kafedrasi o‘qituvchisi N.Narzullayeva hamda 1-kurs talabalari faol ishtirok etdi.
📕 Tadbir yakunida kelasi haftada o‘tkaziladigan muhokama uchun Ashraf Ahmedovning “Muso al-Xorazmiy” risolasini o‘qib chiqish tavsiya etildi.

• 15 сентября 2025 г. 11:41
📚 Сегодня, 8 сентября, в Международном инновационном университете в рамках проекта «Студент-книголюб» студентам был представлен сборник «Уйгониш».
📖 В мероприятии приняли активное участие руководитель Информационно-ресурсного центра А. Чориева, сотрудник Информационно-ресурсного центра М. Бобоева, преподаватель кафедры точных наук, земельного кадастра и коммунального хозяйства Н. Нарзуллаева и студенты 1-го курса.
📕 В завершение мероприятия было рекомендовано к прочтению трактат Ашрафа Ахмедова «Муса аль-Хорезми» для обсуждения на следующей неделе.