📚 Bugun, 8-sentyabr kuni Xalqaro innovatsion universitetda “Kitobxon talaba” loyihasi doirasida o‘tkazilgan tadbir davomida talabalar e’tiboriga “Uyg‘onish” to‘plami taqdim etildi.
📖 Tadbirda Axborot-resurs markazi mudiri A.Choriyeva, ARM xodimi M.Boboyeva, Aniq fanlar, yer kadastri va kommunal xo‘jaligi kafedrasi o‘qituvchisi N.Narzullayeva hamda 1-kurs talabalari faol ishtirok etdi.
📕 Tadbir yakunida kelasi haftada o‘tkaziladigan muhokama uchun Ashraf Ahmedovning “Muso al-Xorazmiy” risolasini o‘qib chiqish tavsiya etildi.

📚 Today, September 8, during an event held at the International Innovative University as part of the “Book-loving Student” project, the “Uygonish” collection was presented to students.
📖 The event was actively attended by the head of the Information Resource Center A. Choriyeva, an employee of the Information Resource Center M. Boboyeva, a teacher of the Department of Exact Sciences, Land Cadastre and Communal Economy N. Narzullaeva, and 1st-year students.
📕 At the end of the event, it was recommended to read Ashraf Ahmedov’s treatise “Musa al-Khwarizmi” for the discussion to be held next week.