Xalqaro Innovatsion Universiteti talabasi Marjona Koʻchimova (-78 kg vazn toifasi) Tailandning Bangkok shahrida oʻtkazilgan kattalar oʻrtasidagi Osiyo chempionatida munosib ishtirok etib, faxrli 3-oʻrinni egalladi va bronza medalini qoʻlga kiritdi!
Bu yuksak natija nafaqat Marjona Kuchimovaning shaxsiy mehnati va matonatini, balki universitetimizda shakllanayotgan kuchli bilim, madaniyat va sport muhitining amaliy samarasini ham ifodalaydi.
🏆 Biz Marjona Koʻchimovani ushbu yutuqlari bilan chin dildan tabriklaymiz va undan kelajakda ham yanada katta gʻalabalarni kutib qolamiz!

Студентка Международного инновационного университета Марджона Кочимова (весовая категория до 78 кг) заняла почетное 3-е место и завоевала бронзовую медаль на чемпионате Азии среди взрослых, который прошел в Бангкоке, Таиланд!
Этот высокий результат отражает не только личное трудолюбие и упорство Марджоны Кучимовой, но и практические плоды сильной образовательной, культурной и спортивной среды, формируемой в нашем университете.
🏆 Мы искренне поздравляем Марьону Кочимову с этими достижениями и ждем от нее еще больших побед в будущем!