🎓Bugun, Xalqaro innovatsion universitetda 1-kurs talabalari uchun yangi o'quv yili boshlandi. “Krеdit ta'lim tizimiga kirish” haftaligi doirasida hamda “Vatan uchun, xalq uchun, millat uchun” shiori ostida talabalar uchun dastlab Mustaqillik darslari tashkil qilindi.
🎓Mustaqillik darslari davomida yoshlarga yurtimizda amalga oshirilayotgan islohotlar, bunyodkorlik ishlari, yoshlarga bеrilayotgan e'tibor va ularni munosib ta'lim olishlari uchun yaratilayotgan shart-sharoitlar haqida so'z yuritildi.
🎓 Ushbu darslar yoshlarda Vatanga sadoqat, milliy qadriyatlar va fuqarolik masʻuliyati haqida chuqur tasavvur shakllantirishga xizmat qilmoqda.

🎓Today, a new academic year began for 1st-year students at the International Innovative University. As part of the “Introduction to the Credit Education System” week and under the slogan “For the Motherland, for the People, for the Nation,” Independence Lessons were initially organized for students.
🎓During the Independence Lessons, young people were told about the reforms being implemented in our country, creative work, the attention paid to young people, and the conditions being created for them to receive a decent education.
🎓 These lessons serve to form a deep understanding of loyalty to the Motherland, national values, and civic responsibility among young people.