🎓Bugun, Xalqaro innovatsion universitetda 1-kurs talabalari uchun yangi o'quv yili boshlandi. “Krеdit ta'lim tizimiga kirish” haftaligi doirasida hamda “Vatan uchun, xalq uchun, millat uchun” shiori ostida talabalar uchun dastlab Mustaqillik darslari tashkil qilindi.
🎓Mustaqillik darslari davomida yoshlarga yurtimizda amalga oshirilayotgan islohotlar, bunyodkorlik ishlari, yoshlarga bеrilayotgan e'tibor va ularni munosib ta'lim olishlari uchun yaratilayotgan shart-sharoitlar haqida so'z yuritildi.
🎓 Ushbu darslar yoshlarda Vatanga sadoqat, milliy qadriyatlar va fuqarolik masʻuliyati haqida chuqur tasavvur shakllantirishga xizmat qilmoqda.

🎓Сегодня для студентов 1-го курса Международного инновационного университета начался новый учебный год. В рамках недели «Введение в кредитную систему обучения» и под девизом «За Родину, за народ, за страну» для студентов впервые были организованы Уроки независимости.
🎓На Уроках независимости молодым людям рассказали о проводимых в нашей стране реформах, созидательной работе, внимании к молодёжи и создаваемых условиях для получения ими достойного образования.
🎓Эти уроки способствуют формированию у молодёжи глубокого понимания преданности Родине, национальных ценностей и гражданской ответственности.