👍 Joriy yilning 20-mart kuni Xalqaro innovatsion universitet Musiqa ta'lim yo'nalishi talabalari va ustozlari tashabbusi bilan “Qadriyatlaring boqiy boʻlsin, Navroʻz” shiori ostida konsert dasturi tashkil etildi.
🌿 Bayram tadbirida Yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha birinchi prorektori F.Rajabova bahorning tabiatga va insonlarga baxsh etadigan go‘zalligi, yangilanish va ezgulik fasli sifatida Navroʻzning ahamiyati, milliy qadriyatlarimiz, urf-odat va anʼanalarimizning yoshlar tarbiyasidagi o‘rni xususida so‘z yuritdilar.
🌸 Talabalar tomonidan mahorat bilan ijro etilgan kuy-qo'shiqlar va raqslar barcha tomoshabinlarda katta qiziqish uyg‘otib, ko'tarinki kayfiyat bag'ishladi.

👍 20 марта текущего года по инициативе студентов и преподавателей кафедры музыкального образования Международного инновационного университета была организована концертная программа под лозунгом «Пусть твои ценности будут вечными, Навруз».
🌿 На праздничном мероприятии первый проректор по делам молодежи и духовно-просветительской работе Ф. Раджабова рассказала о красоте, которую весна приносит природе и людям, о значении Навруза как сезона обновления и добра, а также о роли наших национальных ценностей, обычаев и традиций в воспитании молодежи.
🌸 Песни и танцы, искусно исполненные студентами, вызвали большой интерес у всех зрителей и создали приподнятое настроение.