🏢Xalqaro Innovatsion Universiteti ta’sischisi Q.A.Mamataliyev va universitetimiz rektori U.D.Ortiqov tashabbusi bilan «Respublika ixtisoslashtirilgan onkologiya va radiologiya ilmiy amaliy tibbiyot markazining» Qashqadaryo filialida davolanayotgan bemorlarga mehir va ko’tarinki kayfiyat ulashish maqsadida tashrif buyurishdi.
🔰Dastlab tadbirni Xalqaro Innovatsion Universiteti yoshlar bilan ishlash ma’naviyat va ma’rifat bo’limi boshlig’i U.T.Maxmudov va yoshlar bilan ishlash bo’yicha dekan o’rinbosari G’.T.Safarov ko’tarinki kayfiyat bilan ochib berdi va shu bilan bir qatorda bemorlarga hayotga bo’lgan qiziqishini ya’nada oshirdi.
✔️Universitetimiz iqtidorli talabalaridan tashkil topgan «Katta Bollar» jamoasining chiqishlari va shu bilan bir qatorda kuy, qo’shiq va raqslar tadbirga o’zgacha kayfiyat ulashdi.

🏢 On the initiative of the founder of the International Innovation University Q.A.Mamataliyev and the rector of our university U.D.Ortikov, they visited the patients being treated at the Kashkadarya branch of the "Republic of Specialized Oncology and Radiology Scientific and Applied Medical Center" in order to share kindness and good mood.
🔰The event was opened by U.T. Makhmudov, the head of the Spirituality and Enlightenment Department of the International Innovation University, and G.T. Safarov, the deputy dean of youth work, with an upbeat mood. as well as increased the patients' interest in life.
✔️Performances of the "Katta Bollar" team, composed of talented students of our university, as well as tunes, songs and dances added a special mood to the event.