👍 Joriy yilning 3-fevral kuni Xalqaro innovatsion universitetda rahbariyat bilan talaba-yoshlarning navbatdagi uchrashuvi bo'lib o'tdi
🎓 Mazkur tadbirda Tarix va filologiya fakulteti dekani J.Jabborov, Yoshlar masalalari bo'yicha dekan o'rinbosari J.Egamberdiyev, Xorijiy filologiya kafedrasi mudiri D.Xalikova, Marketing va amaliyotlarni tashkil etish sektori bosh mutaxassisi J.Raxmatov hamda professor-o'qituvchilar va talaba-yoshlar ishtirok etdi.
🔆 Ochiq va erkin muloqot tarzida o‘tgan uchrashuvda ishtirokchilar o‘zlarini qiziqtirgan savollarga javob oldilar.

👍 3 февраля текущего года в Международном инновационном университете прошла очередная встреча студентов и молодежи с руководством
🎓 В мероприятии приняли участие декан историко-филологического факультета Ж. Джабборов, заместитель декана по работе с молодежью Ж. Эгамбердиев, заведующий кафедрой иностранной филологии Д. Халикова, главный специалист сектора маркетинга и организации практики Ж. Рахматов, а также профессора и преподаватели и студенты.
🔆 В ходе встречи, которая прошла в открытой и свободной обстановке, участники получили ответы на интересующие их вопросы.