👍 Kuni kecha Xalqaro innovatsion universitet "Talabalar turar joyi" A-blokda universitet rahbariyati bilan talaba-yoshlar o'rtasida navbatdagi uchrashuvi bo'lib o'tdi
🔆 Uchrashuvda Yoshlar bilan ishlash, ma'naviyat va ma'rifat bo'limi boshlig'i A.Musurmonov va Talabalar turar joyi mudiri U.Eshdavlatov ishtirok etdi
📚Suhbat jarayonida talabalarga bir qator muhim masalalar bo‘yicha tushuntirishlar berildi. Jumladan, universitetning odob-axloq kodeksi va talabalar tomonidan xonalarni toza va ozoda saqlash talablariga alohida e’tibor qaratildi.
📌 Shuningdek, kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik masalalari muhokama qilindi. Har bir talaba bilan alohida suhbat o‘tkazilib, ularning fikr va takliflari tinglandi. Muloqot davomida talabalarga sharoitlarni yaxshilash, umumiy tartibni saqlash va xavfsizlikni ta’minlash bo‘yicha tavsiyalar berildi.

👍 Вчера в блоке А Международного инновационного университета «Студенческое общежитие» состоялась очередная встреча руководства университета со студентами.
🔆 На встрече присутствовали заведующий отделом по работе с молодежью, духовности и просвещения Мусурманов А. и заведующий студенческим общежитием У. Эшдавлатов.
📚В ходе собеседования студентам были даны разъяснения по ряду важных вопросов. В частности, особое внимание было уделено этическому кодексу университета и требованиям студентов к поддержанию чистоты и порядка в помещениях.
📌Также обсуждались вопросы подготовки к осенне-зимнему сезону. С каждым студентом было проведено отдельное собеседование и выслушаны их мнения и предложения. В ходе диалога студентам были даны рекомендации по улучшению условий, поддержанию общего порядка и обеспечению безопасности.