Xalqaro innovatsion universitet "Talabalar turar joyi"da Yangi yil munosabati bilan ma'naviy-ma'rifiy tadbir o'tkazildi
🎄 Tadbirni Yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo'yicha birinchi prorektor F.Rajabova ochib berdi va Yangi yil talaba yoshlar uchun nafaqat bayram, balki yangi imkoniyatlar va yutuqlarni kutish davri ekanligini ta'kidladi.
🤭 Tadbirda talabalarning ijodiy qobiliyatlari va san'atga bo'lgan qiziqishlari to'liq namoyon bo'ldi. Bayramona liboslarda kiyingan talabalar qiziqarli sahna chiqishlarini namoyish etib, tadbirga rang-baranglik va yuqori kayfiyat olib keldilar.
🎄 Yangi yilning yangi imkoniyatlar va yangi boshlanishlar timsoli sifatida taqdim etilishi, talabalarga ilmiy va shaxsiy o'sish yo'lida ilhom berdi.

A spiritual and educational event was held on the occasion of the New Year at the International Innovative University "Students' Dormitory"
🎄 The event was opened by the First Vice-Rector for Youth Affairs and Spiritual and Educational Affairs F. Rajabova and noted that the New Year is not only a holiday for students, but also a time of expectation of new opportunities and achievements.
🤭 The creative abilities of students and their interest in art were fully manifested at the event. Students dressed in festive costumes showed interesting stage performances, bringing variety and high spirits to the event.
🎄 The presentation of the New Year as a symbol of new opportunities and new beginnings inspired students on the path to scientific and personal growth.