🎓 Joriy yilning 1-mart kuni Xalqaro innovatsion universitet Iqtisodiyot va moliya kafedrasi professor-o'qituvchilari Qarshi shahar 29-sonli maktabda targ'ibot tadbirlarini o'tkazdi.
📚 Uchrashuvda universitetimiz tarixi, mavjud ta'lim yo'nalishlari hamda xorijiy oliy ta'lim muassasalari bilan o'zaro hamkorligi, talabalarga yaratilgan sharoitlar, bitiruvchilarning ish bilan ta'minlanishi to'g'risida ma'lumotlar berib, maktab bitiruvchilariga 2025-2026-o'quv yili qabuli uchun hujjat topshirish bo'yicha tushuntirish va targ'ibot ishlari olib bordi.

🎓 1 марта текущего года профессорско-преподавательский состав кафедры экономики и финансов Международного инновационного университета провели рекламные мероприятия в школе №29 города Карши.
📚 На встрече была представлена информация об истории нашего университета, действующих образовательных программах, сотрудничестве с зарубежными высшими учебными заведениями, условиях, созданных для студентов, и трудоустройстве выпускников, а также была проведена разъяснительно-пропагандистская работа для выпускников школ по подаче документов для поступления на 2025-2026 учебный год.