🎓 Joriy yilning 1-mart kuni Xalqaro innovatsion universitet Iqtisodiyot va moliya kafedrasi professor-o'qituvchilari Qarshi shahar 29-sonli maktabda targ'ibot tadbirlarini o'tkazdi.
📚 Uchrashuvda universitetimiz tarixi, mavjud ta'lim yo'nalishlari hamda xorijiy oliy ta'lim muassasalari bilan o'zaro hamkorligi, talabalarga yaratilgan sharoitlar, bitiruvchilarning ish bilan ta'minlanishi to'g'risida ma'lumotlar berib, maktab bitiruvchilariga 2025-2026-o'quv yili qabuli uchun hujjat topshirish bo'yicha tushuntirish va targ'ibot ishlari olib bordi.

🎓 On March 1 of this year, professors and teachers of the Department of Economics and Finance of the International Innovative University held promotional events at school No. 29 in Karshi city.
📚 At the meeting, they provided information about the history of our university, existing educational areas and cooperation with foreign higher education institutions, the conditions created for students, and employment of graduates, and conducted explanatory and promotional work on submitting documents for admission to the 2025-2026 academic year to school graduates.