🥇 Xalqaro innovatsion universitet talabasi “Universiada” sport musobaqalarining "Dzyudo" bo'yicha viloyat bosqichida 1️⃣- o'rinni qo'lga kiritdi
🥋 Joriy yilning 21-yanvar kuni Qarshi davlat universitetida Oliy taʼlim muassasalari talabalari oʻrtasida “Universiada” sport musobaqalarining "Dzyudo" bo'yicha viloyat bosqichi bo'lib o'tdi.
👍 Mazkur musobaqada Xalqaro innovatsion universitet "Pedagogika va iqtisodiyot" fakulteti talabasi JM-24-01K guruh talabasi Kuchimova Marjona 78kg vazn toifasida g‘oliblikni qo‘lga kiritib, Respublika final bosqichiga yo‘llanmani qo‘lga kiritdi.

🥇 Student of the International Innovative University won 1️⃣ place in the regional stage of the “Universiade” sports competitions in “Judo”
🥋 On January 21 of this year, the regional stage of the “Universiade” sports competitions in “Judo” among students of higher educational institutions was held at Karshi State University.
👍 In this competition, Marzhona Kuchimova, a student of the Faculty of “Pedagogy and Economics” of the International Innovative University, won the victory in the 78 kg weight category and qualified for the Republican final stage.