Xalqaro innovatsion universitet "Talaba qizlar koordinatori" D.Norsubxonova tomonidan "Ma'rifat ulashib" loyihasi doirasida "Munozara" intellektual o'yini o'tkazildi
📚 "Munozara" intellektual o'yini ishtirokchilarga o'z fikrlarini aniq va lo'nda ifodalashga, shuningdek, qarama-qarshi fikrlarni hurmat bilan tinglashga o'rgatadi. Tadbir davomida ishtirokchilar o'z bilimlarini sinab, bir-birlarining fikrlarini tahlil qilish imkoniyatiga ega bo'ldilar.
✅ O'yin maqsadi talaba-qizlarning intellektual salohiyatini oshirish, fikr almashish va muammolarni mantiqiy tarzda hal qilish ko'nikmalarini rivojlantirish edi.

Интеллектуальную игру «Дебаты» провела «Координатор девушек-студенток» Международного инновационного университета Д.Норсубхонова в рамках проекта «Делимся просвещением».
📚 Интеллектуальная игра «Дебаты» учит участников ясно и лаконично выражать свои мысли, а также уважительно выслушивать противоположные мнения. В ходе мероприятия участники имели возможность проверить свои знания и проанализировать идеи друг друга.
✅ Целью игры было повышение интеллектуального потенциала студенток, развитие их навыков обмена идеями и логического решения задач.