Xalqaro innovatsion universitet "Talaba qizlar koordinatori" D.Norsubxonova tomonidan "Ma'rifat ulashib" loyihasi doirasida "Munozara" intellektual o'yini o'tkazildi
📚 "Munozara" intellektual o'yini ishtirokchilarga o'z fikrlarini aniq va lo'nda ifodalashga, shuningdek, qarama-qarshi fikrlarni hurmat bilan tinglashga o'rgatadi. Tadbir davomida ishtirokchilar o'z bilimlarini sinab, bir-birlarining fikrlarini tahlil qilish imkoniyatiga ega bo'ldilar.
✅ O'yin maqsadi talaba-qizlarning intellektual salohiyatini oshirish, fikr almashish va muammolarni mantiqiy tarzda hal qilish ko'nikmalarini rivojlantirish edi.

The International Innovative University "Student Coordinator" D.Norsubkhonova held an intellectual game "Debate" within the framework of the "Ma'rifat ulashib" project
📚 The intellectual game "Debate" teaches participants to express their thoughts clearly and concisely, as well as to listen respectfully to opposing opinions. During the event, participants had the opportunity to test their knowledge and analyze each other's opinions.
✅ The goal of the game was to increase the intellectual potential of female students, develop their skills in exchanging ideas and solving problems logically.