🥇 Xalqaro innovatsion universitet JM-24-01K guruh talabasi Kuchimova Marjona "Jizzax Kibersport arena" mezbonligida o'tayotgan dzyudo bo'yicha kattalar o'rtasidagi O'zbekiston chempionatida -78kg vazn toifasida oltin medalni qo'lga kiritdi.
👍 Marjonaning bu muvaffaqiyati Xalqaro innovatsion universitet uchun katta sharaf va faxrdir. Talabamizga bundan buyon ham ko'plab sport yutuqlari tilaymiz!
🏆 25-noyabr, dushanba kuni universitetimizda rasmiy taqdirlash marosimi bo'lib o'tadi. Taqdirlash tadbiri universitetimiz ta'sischisi tomonidan o'tkazilib, sportchimizni kutib olish va uni munosib taqdirlash amaliyoti tashkil etiladi.

🥇 Кучимова Марджона, студентка группы ЖМ-24-01К Международного инновационного университета, завоевала золотую медаль в весовой категории до 78 кг на Чемпионате Узбекистана по дзюдо среди взрослых, проходившем на «Джизакской Киберспорт Арене».
👍Этот успех Мархоны – большая честь и гордость для Международного инновационного университета. Желаем нашему ученику впредь многих спортивных достижений!
🏆В понедельник, 25 ноября, в нашем университете состоится официальная церемония награждения. Мероприятие по награждению проведет учредитель нашего университета, а также будет организована практика приветствия нашего спортсмена и вручения ему достойной награды.