🥇 Xalqaro innovatsion universitet JM-24-01K guruh talabasi Kuchimova Marjona "Jizzax Kibersport arena" mezbonligida o'tayotgan dzyudo bo'yicha kattalar o'rtasidagi O'zbekiston chempionatida -78kg vazn toifasida oltin medalni qo'lga kiritdi.
👍 Marjonaning bu muvaffaqiyati Xalqaro innovatsion universitet uchun katta sharaf va faxrdir. Talabamizga bundan buyon ham ko'plab sport yutuqlari tilaymiz!
🏆 25-noyabr, dushanba kuni universitetimizda rasmiy taqdirlash marosimi bo'lib o'tadi. Taqdirlash tadbiri universitetimiz ta'sischisi tomonidan o'tkazilib, sportchimizni kutib olish va uni munosib taqdirlash amaliyoti tashkil etiladi.

🥇 International Innovative University JM-24-01K student Marjona Kuchimova won a gold medal in the -78kg weight category at the Uzbekistan Judo Championship among adults, which is being held at the "Jizzakh Cybersport Arena".
👍 This success of Marjona is a great honor and pride for the International Innovative University. We wish our student many more sporting achievements in the future!
🏆 On Monday, November 25, an official award ceremony will be held at our university. The award ceremony will be held by the founder of our university, and a ceremony will be organized to welcome our athlete and properly reward him.