Xalqaro innovatsion universitetda guruh murabbiylari tomonidan o'ziga biriktirilgan guruh talabalari bilan "Ma'rifat darsi" o'tib kelinmoqda
🏫 Navbatdagi "Ma'rifat darsi"da ham "Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vaziri tomonidan 2024-yil 27-avgust kuni tasdiqlangan 75-sonli bayonning 4-bandiga asosan, 2024/2025-o‘quv yilining 16-haftasida o‘tkaziladigan “Ma’rifat darsi” materiallaridan foydalanildi.
🏫 Mazkur hafta davomida oʻtkaziladigan “Ma’rifat darsi” mashgʻulotlarini “Kitob – hayotni yaratuvchi murabbiydir” mavzusida yuqori saviyada oʻtkazildi.

At the International Innovation University, group trainers are conducting an "Enlightenment Lesson" with students from their assigned groups.
🏫 In the next "Enlightenment Lesson", the materials of the "Enlightenment Lesson" held in the 16th week of the 2024/2025 academic year were used, in accordance with paragraph 4 of the statement No. 75 approved by the Minister of Higher Education, Science and Innovation on August 27, 2024.
🏫 The "Enlightenment Lesson" sessions held during this week were held at a high level on the topic "The Book is a Life-Creating Coach."