🔰16-noyabr kuni O’zbekiston Yoshlar ittifoqi Qashqadaryo viloyati Kengashi, Qashqadaryo viloyati hokimligi va Xalqaro Innovatsion Universitet bilan hamkorlikda «Xalqaro talabalar » kuni munosabati bilan «Talabalikdan - kelajak sari» shiori ostida shou-konsert dasturi bo’lib o’tdi.
🏢Xalqaro Innovatsion Universitet talaba yoshlari konsertni o’zgacha kayfiyat bilan qarshi olishdi. Dastlab tadbirni Qashqadaryo viloyati hokimi Murodjon Azimov ko’tarinki kayfiytda ochib berdi va shu bilan bir qatorda faol yoshlar yetakchilarini estalik sovg’alar bilan taqdirladi.
Konsertni «BRAVO» jamosining aktyori Umid Umarov va Xalqaro Innovatsion Universitet yoshlar bilan ishlash ma’naviyat va ma’rifat bo’limi boshlig’i O’.Maxmudov ko’tarinki ruhda olib borishdi va shu bilan bir qatorda «ARTIST» ko’rsatuvi ishtirokchilalarning chiqishlari konsertga o’zgacha energiya bag’ishladi.

🔰16 ноября Союз молодежи Узбекистана совместно с Кашкадарьинским областным советом, хокимом Кашкадарьинской области и Международным инновационным университетом провел шоу-концертную программу под лозунгом «От студентов в будущее» по случаю Международный день студентов.
🏢 С особым настроением концерт встретили юные студенты Международного инновационного университета. Поначалу аким Кашкадарьинской области Муроджон Азимов открыл мероприятие в приподнятом настроении, а заодно наградил активных молодежных лидеров памятными подарками.
Умид Умаров, артист группы БРАВО, и О.Махмудов, заведующий отделом молодежной работы и просветительства Международного инновационного университета, вели концерт в приподнятом духе, а в то же время участники шоу «АРТИСТ» их выступления придали концерту особую энергетику.