🎓Bugun yurtimizdagi barcha oliy taʼlim muassasalarida yangi oʻquv yiliga start berildi. Xalqaro innovatsion universitetida ham "Vatan uchun, millat uchun, xalq uchun" shiori ostida oʻquv yili tantanali ravishda, koʻtarinki kayfiyatda boshlandi.
🎓 Yangi oʻquv yili ochilish marosimida Xalqaro innovatsion universitet rektori A.S.Mallayev nutq soʻzlab, barcha yoshlarni O‘zbekiston Respublikasi mustaqilligining 34 yilligi hamda talabalik baxtiga muyassar boʻlgani bilan tabrikladi.
🎓 Tantanali marosim davomida tabrik so‘zlari, vatanni madh etuvchi she’rlar, kuy-qo‘shiqlar tinglandi.

• 15 сентября 2025 г. 11:31
🎓Сегодня во всех высших учебных заведениях нашей страны стартовал новый учебный год. Международный инновационный университет также начал учебный год торжественно и с энтузиазмом под девизом «За Родину, за страну, за народ».
🎓 На церемонии открытия нового учебного года ректор Международного инновационного университета А.С. Маллаев выступил с речью и поздравил всю молодёжь с 34-й годовщиной независимости Республики Узбекистан и радостью студенческой жизни.
🎓 В ходе торжественной церемонии прозвучали поздравительные слова, стихи, восхваляющие Родину, и песни.