Xalqaro innovatsion universitetda Yangi yil munosabati bilan bayram tadbiri bo'lib o'tdi
❄️ Tadbirni Yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo'yicha birinchi prorektor F.Rajabova ochib berib, o‘zining samimiy nutqi bilan ishtirokchilarga Yangi yilning yaqinlashgani munosabati bilan tabriklarini yo‘lladi va barcha universitet jamoasini bayram bilan muborakbod etdi.
😱 Tadbir davomida yangi yilning kutilayotgan quvonchlari va umidlarini aks ettiruvchi musiqiy dasturlar, qo'shiqlar va raqslar namoyish etildi, bu esa tomoshabinlar tomonidan iliq kutib olindi. Shuningdek, tadbirda qiziqarli shartli o‘yinlar ham tashkil etildi, bu esa bayramning yanada jozibali va jamoaviy ruhda o‘tishiga sabab bo‘ldi.
🔴 Yangi yilga oid musiqiy raqslar, yangiliklar, sovg'alar va samimiy suhbatlar bilan to'ldirilgan ushbu bayram tadbiri, universitetda iliq va bayramona kayfiyatni yaratdi.
🎄 Xalqaro Innovatsion Universitetda o‘tgan bu bayram tadbiri nafaqat yangi yilni kutib olish, balki universitet jamoasining birdamligini va o‘zaro hurmatini yanada mustahkamlashga xizmat qildi.

В Международном инновационном университете состоялось праздничное мероприятие по случаю Нового года
❄️ Мероприятие открыла первый проректор по работе с молодежью и духовно-просветительской работе Ф. Раджабова, которая в своей искренней речи поздравила участников с наступающим Новым годом и поздравила все сообщество университета с праздником.
😱 В ходе мероприятия были исполнены музыкальные программы, песни и танцы, отражающие ожидаемые радости и надежды нового года, которые были тепло встречены зрителями. В рамках мероприятия также были представлены интересные условные игры, что сделало праздник еще более интересным и командным.
🔴 Это праздничное мероприятие, наполненное новогодними музыкальными танцами, новостями, подарками и душевными разговорами, создало в университете теплую и праздничную атмосферу.
🎄 Праздничное мероприятие в Международном инновационном университете не только послужило встречей Нового года, но и способствовало дальнейшему укреплению единства и взаимного уважения университетского сообщества.