🏨𝑿𝑨𝑳𝑸𝑨𝑹𝑶 𝑰𝑵𝑵𝑶𝑽𝑨𝑻𝑺𝑰𝑶𝑵 𝑼𝑵𝑰𝑽𝑬𝑹𝑺𝑰𝑻𝑬𝑻
🖐🏻Yoshlarni ma’naviyatini yuksaltirish va ularning bo‘sh vaqtini mazmunli tashkil etish bo‘yicha 𝟱 ta muhim tashabbus ijrosini ta’minlash maqsadida
🎭Yoshlarning musiqa, rassomchilik, adabiyot, teatr va san’atning boshqa turlariga qiziqishlarini oshirish, iste’dodini yuzaga chiqarish maqsadida
🔰Yoshlar bilan ishlash, ma’naviyat va ma’rifat bo‘limi hamda universitet Yoshlar ittifoqi boshlang‘ich tashkiloti bilan hamkorlikda.
Universitet talabalari uchun 3-noyabr kuni universitetimiz ta’sischisi 𝗤.𝗠𝗮𝗺𝗮𝘁𝗮𝗹𝗶𝘆𝗲𝘃 homiyligi ostida Estradamizning yorqin vakili 𝗛𝗢𝗝𝗔𝗞𝗕𝗔𝗥 𝗛𝗔𝗬𝗗𝗔𝗥𝗢𝗩𝗡𝗜𝗡𝗚 ko‘ngil ochar konsert dasturi oʻtkazildi
🥁Ushbu konsert dasturida 400-nafarga yaqin talabalar ishtirok etishdi
🇺🇿Bayram konsert dasturimizga Yoshlar ittifoqi Qashqadaryo viloyat kengashi bo’lim boshligʻi Malika Boymurodovna mehmon sifatida tashrif buyurdi.
💃Bayram konsert dasturi talabalar uchun chin ma’noda oʻzgacha joziba, energiya bagʻishladi desak adashmagan boʻlamiz.

🖐🏻В целях обеспечения реализации 𝟱 важных инициатив по поднятию морального духа молодежи и осмысленной организации их свободного времени
🎭В целях повышения интереса молодежи к музыке, живописи, литературе, театру и другим видам искусства, а также раскрытия их таланта.
🔰Работа с молодежью, в сотрудничестве с кафедрой духовности и просветительства и молодежным союзом университета.
3 ноября под эгидой основателя нашего университета 𝗤.Маматалиева для студентов университета прошла развлекательная концертная программа яркого представителя нашей эстрады.
В концертной программе приняли участие около 400 студентов.
🇺🇿Нашу праздничную концертную программу в качестве гостя посетила Малика Боймуродовна, заведующая отделением Кашкадарьинского областного совета Союза молодежи.
💃Не ошибемся, если скажем, что праздничная концертная программа действительно придала студентам особый шарм и энергетику.