🎓 Joriy yilning 27-yanvar kuni Xalqaro innovatsion universitetda yoshlarning taklif va tashabbuslarini o'rganish yuzasidan ochiq muloqot bo'lib o'tdi.
🔆 Uchrasuvda Pedagogika va iqtisodiyot fakulteti dekani F.Saidov, Pedagogika kafedrasi professor-o'qituvchilari O.Qaxxarova, M.To‘qliyeva, U.Nazirov hamda talaba-yoshlar ishtirok etdi.
📚 Uchrashuvda yoshlar bilan muloqot olib borilib, bugungi kunda ularni qiynayotgan masalalar yuzasidan fikr va takliflari o’rganildi. Yoshlarning tashabbuslari qo‘llab-quvvatlandi va murojaatlari yuzasidan zarur tavsiyalar berildi.

• 27 января 2025 г. 15:48
🎓 27 января текущего года в Международном инновационном университете состоялся открытый диалог по изучению предложений и инициатив молодежи.
🔆 На встрече присутствовали декан факультета педагогики и экономики Ф. Саидов, профессора и преподаватели кафедры педагогики О. Кахарова, М. Токлиева, У. Назиров, а также студенты.
📚 Встреча включала диалог с молодежью, их мнения и предложения по вопросам, которые их волнуют сегодня. Были поддержаны инициативы молодых людей и даны необходимые рекомендации по их заявкам.